Sint-Martinus
Woensdag 29 maart 9 u. en 10.45 u. Mis voor de leerlingen van het Sint-Maarteninstituut ter ere van hun patroonheilige Sint-Maarten.
  18 u. Mis voor mevrouw Steurebaut-Van Cauter Marcella vanwege de Broederschap O.-L.-Vrouw ter Druiven (winterkapel).
Woensdag 5 april 18 u. Mis voor mevrouw Steurebaut - Van Cauter Marcella vanwege de Broederschap O.-L.-Vrouw ter Druiven (winterkapel).
Woensdag 12 april 18 u. Geen eucharistieviering (Chrismaviering te Gent).
 

Sint-Jozef
Donderdag 30 maart 8.45 u. H. Mis voor overledenen.

Vijfde zondag in de veertigdagentijd

Zondag 2 april 9.30 u. H. Mis voor Dhr. Albert Schollaert.
Donderdag 6 april 8.45 u. H. Mis voor overledenen.

Palmzondag

Zondag 9 april 9.30 u. H. Mis voor overledenen.
Maandag 10 april 19 u. Boeteviering.
Donderdag 13 april 19.30 u. Dienst Witte Donderdag.
Vrijdag 14 april 15 u. Kruisweg.
  19.30 u. Gebedswake Goede Vrijdag.
Zaterdag 15 april 19.30 u. Paaswake.
Jaarmis voor Jhr. Filip Fr Brauwer en overleden grootouders.
 

Sint-Anna
Vrijdag 31 maart 18.30 u. H. Mis.

Vijfde zondag in de veertigdagentijd

Zondag 2 april 11 u. Jaarmis voor dhr. Marcel Claus en familie.
Eucharistieviering muzikaal verzorgd door het OKRA-koor o.l.v. Hugo Piron.
Vrijdag 7 april 18.30 u. H. Mis.

Palmzondag

Zondag 9 april 11 u. Mis voor de familie De Bolle - Slingeneyer.
Gedachtenisviering voor de overledenen begraven in de maand maart: Dhr. Jozef De Smedt, Dhr. Luc Suenaert, Dhr. Marc De Muyter.
Donderdag 13 april 20 u. Witte Donderdagviering met aanbidding tot 21.30 u.
Vrijdag 14 april 15 u. Kruisweg.
Zaterdag 15 april 18 u.-18.30 u. Biechtgelegenheid in de kerk.
  20 u. Paaswake met hernieuwing van de doopbeloften.
Zondag 16 april 11 u. Paasviering muzikaal verzorgd door het St-Martinuskoor van Gijzegem o.l.v. André De Cock.
Jaarmis voor Dhr. Arsène Wittoek.
Jaarmis voor Dhr. Emiel Vanbeuren.
 

Sint-Antonius van Padua
Dinsdag 28 maart 18.30 u. H. Mis ter ere van Sint-Antonius ter intentie van gever.
Woensdag 29 maart 18.30 u. H. Mis ter ere van H. Pater Pio.

Vijfde zondag in de veertigdagentijd

Zondag 2 april 10.30 u. H. Mis voor de parochianen.
  11.30 u. Doopviering Alexi, kindje van Christof Joos en Aurelia De Troyer, Regelsbruggestraat 91.
  14 u. Doopviering Ella, kindje van Bart Plaitsier en Sien De Coen, Teralfene.
  19.30 u. H. Mis voor Dhr. Daniël De Wolf.
Dinsdag 4 april 18.30 u. H. Mis ter ere van Sint-Antonius intentie van de gever.
Woensdag 5 april 18.30 u. H. Mis ter ere van H. Pater Pio intentie van de gever.

Palmzondag

Zondag 9 april 10.30 u. Plechtig gezongen Eucharistieviering voor Mevr. Augustine De Smedt, met palmwijding en verzoeningsmoment.
  19.30 u. H. Mis voor Dhr. Daniël De Wolf, met verzoeningsmoment.
Dinsdag 11 april 18.30 u. H. Mis ter ere van Sint-Antonius intentie van de gever.
Woensdag 12 april 18.30 u. H. Mis ter ere van H. Pater Pio intentie van de gever.
Donderdag 13 april 19 u. Plechtig gezongen laatste avondmaalviering gevolgd door aanbidding tot 21 u.
Vrijdag 14 april 15 u. Kruisweg en communiedienst.
Zaterdag 15 april 9 u. tot 10 u. Biechtgelegenheid.
  14 u. tot 16 u. Biechtgelegenheid.
Geen avonddienst in Sint-Antonius. Wij zijn als parochie uitgenodigd in de Sint-Jozefskerk.
Zondag 16 april 10.30 u. Plechtig gezongen Eucharistieviering, verzorgd door het Koninklijk Sint-Jobskoor en orkest, voor Mevr. Augustine De Smedt, Dhr. Maurice De Smedt en Dhr. Herman Slagmulder, met wijding van vuur, water, nieuwe Paaskaars en vernieuwing van de doopbeloften.
  19.30 u. H. Mis voor Dhr. Daniël De Wolf.
 

O.-L.-Vrouw Hemelvaart Hofstade

Vijfde zondag in de veertigdagentijd

Zondag 2 april 10 u. Liturgische viering.

Palmzondag

Zondag 9 april 10.45 u. Eucharistieviering met palmwijding.
Eucharistieviering ter intentie van Lucien Baeyens, ouders en schoonouders.
Jaargetijde voor Maria Borms en ter intentie van Livien Van Caekenberghe.
Jaargetijde voor Jenny Everaert.
Jaargetijde voor Gaspar Keymeulen.
Parochiale namis voor Simonne Maesschalck en Noëlla De Smet.
 

Sint-Martinus Gijzegem
Donderdag 30 maart 11.30 u. Uitvaart Rosa “Maria” Vereecken.

Palmzondag

Zaterdag 8 april 17.30 u. Eucharistie met palmwijding.
Jaargetijde voor Rene “Alfons” Dierickx.
Mis voor Frans De Winne en ouders Victor De Winne en Anna Hermans en voor Prosper Boeykens en Leopoldine Muylaert.
Parochiale nadienst Rosa “Maria” Vereecken.
 

O.-L.-Vrouw Hemelvaart Nieuwerkerken

Vijfde zondag in de veertigdagentijd

Zaterdag 1 april 18.30 u. Jaarmis voor de heer Alfred Monsieur.
Mis voor O.-L.-Vrouw van Altijddurende Bijstand om een gunst te verkrijgen (1/6).